Oferta

Dla klientów indywidualnych

Dla firm

Firma Glass Center proponuje nowe rozwiązania w zakresie świadczonych usług. Z uwagi na fakt, iż zainteresowanie naszymi produktami jest coraz większe przygotowaliśmy dwie oferty. Pierwsza z nich przygotowana jest dla firm, a druga skierowana do osób indywidualnych. Taki podział umożliwi szybkie i trafne dopasowanie usługi lub produktu do wymagań naszych klientów.

Klient Indywidualny

Jeżeli jesteś na etapie budowy domu lub remontu mieszkania to poniższa oferta może zainspirować Cię do zastosowania ciekawych rozwiązań.

Usługi Szklarskie

Usługi szklarskie świadczymy w szerokim zakresie. Zamówiony towar docinamy na wymiar. W sprzedaży posiadamy różne rodzaje szkła float bezbarwnego oraz szeroką gamę szkła dekoracyjnego i użytkowego.

Lustra na wymiar

Proponujemy także lustra przygotowane na wybrany przez Ciebie wymiar, kształt, kolor. Największym zainteresowaniem cieszą się lustra srebrne i brązowe. Na specjalne życzenie, możemy również wykonać fazy różnych wielkości, bądź jedynie szlif, który z całą pewnością nada niepowtarzalny wygląd. Projektujemy Lustra do łazienek, sypialni, drzwi przesuwne itp.

Jesteśmy producentami luster z wbudowanym oświetleniem LED, które wykonywane są na dowolny wymiar oraz dowolną konfigurację oświetlenia.

Przykładowe realizacje


Zobacz całą galerie zdjęć

Szkło Lacobel

W naszej ofercie znajduje się również lacobel - szkło kolorowe, jednostronnie lakierowane. Proponujemy jego zastosowanie do wykończenia wnętrz, a w szczególności do zabudowy kuchennej, łazienek, mebli itp. Ten rodzaj szkła jest bardzo uniwersalny i wspaniale komponuje się w połączeniu z drewnem, metalem innymi tworzywami. Gama kolorów jest różnorodna i z całą pewnością znajdą Państwo coś dla siebie. Lacobel rozświetli każde wnętrze nadając elegancji oraz nowoczesności.

Przykładowe realizacje


Zobacz całą galerie zdjęć

Szkło laminowane z grafiką

Oferujemy również laminaty dekoracyjne, które są niewątpliwie numerem jeden w aranżacji ścian i mebli. Daje to możliwość wykończenia wnętrza w niepowtarzalnym stylu. Jesteśmy gotowi spełnić każde Twoje życzenie i w szkle zatopić najwspanialsze obrazy, zdjęcia czyli marzenia czy też wspomnienia. Gotową folię z Twoim wzorem, zdjęciem czy obrazem możemy laminować z szyba pojedynczą lub włożyć pomiędzy dwie szyby. W taki właśnie sposób powstanie niepowtarzalny design tworzony według Twojego pomysłu.

Przykładowe realizacje


Zobacz całą galerie zdjęć

Kabiny Prysznicowe

Szklane kabiny prysznicowe cieszą się coraz większą popularnością. Wykonane z hartowanego szkła, które jest bardzo wytrzymałe, ale przede wszystkim bezpieczne. Stosujemy różne systemy montażu kabin według Twoich potrzeb. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i ciągłemu rozwojowi techniki mamy możliwość umieszczenia w szkle wybranej przez Ciebie grafiki. Ta nowoczesna forma z całą pewnością uczyni Waszą łazienkę wyjątkową i niepowtarzalną.

Przykładowe realizacje


Zobacz całą galerie zdjęć

Zabudowy

Zabudowy szklane dzięki nowoczesnemu systemowi okuć pozwalają zabudować każdą powierzchnię biur, sklepów, mieszkań itp. Obecnie na rynku dostępna jest szeroka gama produktów przeznaczonych do stolarki szklanej, która umożliwia dobór odpowiednich systemów dla najbardziej wymagających klientów. We wszystkich zabudowach stosowane jest szkło hartowane, które posiada cechy materiału niezwykle bezpiecznego, dlatego zabudowy szklane cieszą się coraz większą popularnością. Bazując na naszym doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonywać zlecenia nietypowe dopasowując się do Twoich potrzeb.

Przykładowe realizacje


Zobacz całą galerie zdjęć

Zadaszenia

Projektujemy i montujemy zadaszenia szklane, które są odzwierciedleniem nowoczesnej stylizacji. Szkło chroni przed opadami atmosferycznymi, promieniami słonecznymi, a przy tym jest przestronne i nie ogranicza widoczności dając poczucie swobody otoczenia. Projekty zadaszeń tworzymy indywidualnie i proponujemy dla każdego budynku.

Przykładowe realizacje


Zobacz całą galerie zdjęć

Balustrady

Wykonujemy balustrady szklane z hartowanego i laminowanego szkła co zapewnia bezpieczeństwo i estetyczny wygląd. Balustrady szklane są nie tylko pięknym elementem dekoracyjnym każdego wnętrza, balkonu, schodów, tarasu itp., ale również zapewniają niepowtarzalny wygląd oraz nieograniczoną przestrzeń.

Przykładowe realizacje


Zobacz całą galerie zdjęć

Drzwi

Kolejnym elementem naszej oferty są szklane drzwi. Wykonane z hartowanego, bezpiecznego szkła. Jest to nowatorskie rozwiązanie dla kuchni, salonów czy biur. Łatwe w obsłudze, a dodatkowo bardzo ciche i zapewniające pełen komfort użytkowania. Istnieją różnorodne formy montażu indywidualnie dopasowywane do każdego wnętrza.

Wykonane z bezpiecznego, hartowanego szkła, osadzone w ościeżnicach i stosowane tak jak drzwi drewniane oraz zapewniające taką samą funkcjonalność. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne rodzaje szkła takie jak: bezbarwne, satyna (w kolorach brąz, grafit, błękit, zieleń), szkło barwione w masie (w kolorach grafit, brąz, zieleń) i seria Masterglass czyli 6 rodzajów szkła ornamentowego o delikatnych wzorach geometrycznych. Posiadamy systemy okuć pozwalające na montaż skrzydła całoszklanego w ościeżnicach metalowych jak i drewnianych. Wybór pozostawiamy Tobie. Takie rozwiązanie stanowi połączenie nowoczesności z tradycją.

Przykładowe realizacje


Zobacz całą galerie zdjęć

Szyby zespolone

Zajmujemy się również wymianą wkładów okiennych. Szyby zespolone, z czasem tracą swoje właściwości termiczne, dlatego koniecznością jest ich wymiana. Standardowa szyba zespolona zachowuje swoje właściwości termiczne minimum przez 10 lat. Najnowsze technologie stosowane przy produkcji szyb zespolonych pozwalają na bardzo wysoką izolację termiczną, pozwala to na zachowanie większej ilości ciepła wewnątrz budynku.