Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnią tradycją. Jako kolejne pokolenie staramy się dopasować do aktualnych trendów w dziedzinie szkła.

Firma została założona w grudniu 2011 roku. Początkowo działaliśmy na rynku lokalnym, ale z uwagi na wzrost zainteresowania produktami z naszej branży rozszerzyliśmy swoja działalność na obszar całej Polski i zagranicy.

Wyspecjalizowaliśmy się w realizacjach małej i dużej architektury związanej ze szkłem. W swojej historii mamy na koncie ponad kilkaset realizacji obejmujących wykonanie przeszkleń, balustrad, szklanych kabin, elementów elewacyjnych, stolarki drzwiowej i okiennej. Zajmujemy się także lustram oraz szkłem dekoracyjnym.

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami i producentami szkła budowlanego. Wykonujemy zlecenia dla klientów indywidualnych, firm lub instytucji. Wykonujemy swoje realizacje według własnych projektów, wskazówek klientów lub dostarczonej dokumentacji zawsze stawiając na jakość i wygodę przyszłych użytkowników. Jesteśmy znani ze swojej rzetelności i terminowości. Zlecenia wykonujemy szybko, profesjonalnie i dokładnie.

Jesteśmy otwarci na współpracę i rozwój, dlatego zachęcamy do kontaktu.


//