Drzwi szklane na zawiasach

Jest to nowatorskie rozwiązanie dla mieszkań, czy pomieszczeń biurowych. Łatwe w obsłudze, a zarazem bardzo ciche i zapewniające pełen komfort użytkowania

Istnieją różnorodne formy montażu indywidualnie dopasowane do każdego wnętrza. Drzwi wykonane z bezpiecznego, hartowanego szkła możemy osadzić bezpośrednio do ściany na zawiasach lub w systemie przesuwnym, a także w ościeżnicy drewnianej lub aluminiowej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnorodne rodzaje szkła takie jak: bezbarwne, matowe oraz szkło barwione w masie (brąz lub grafit). Istnieje również możliwość zdobienia metodą piaskowania, grawerowania, nadruku ceramicznego lub wypełnienia motywem graficznym.

Zainteresowany? Zobacz jakie to proste!

 1. 1.

  Kontakt telefoniczny lub mailowy.
  Na podstawie projektu lub orientacyjnych wymiarów przygotujemy dla Ciebie wstępną ofertę.

 2. 2.

  Indywidualna wycena.
  Każdy klient otrzymuje indywidualną wycenę. Po jej akceptacji umawiamy się na dogodny termin w celu dokonania pomiaru.

 3. 3.

  Pomiar.
  Podczas pomiaru ustalamy wszelkie szczegóły realizacji, nasi fachowcy służą radą i chętnie przekażą swoje doświadczenie.

 4. 4.

  Akceptacja oferty.
  Dzięki dokładnemu pomiarowi możemy potwierdzić wcześniej przygotowaną ofertę i przystąpić do jej realizacji.

 5. 5.

  Realizacja zamówienia.
  Teraz, dzięki specjalistycznym maszyną przystępujemy do obróbki naszego szkła, tak aby docelowo otrzymać zamawiany produkt.

 6. 6.

  Montaż.
  Fachowa ekipa przystępuje do montażu wcześniej przygotowanego szkła. Dbamy o wysoką jakość naszych usług.

Rodzaje drzwi szklanych na zawiasach:

Drzwi szklane wahadłowe

stosuje się najczęściej w mieszkaniach jako odgrodzenie wiatrołapu z pozostałą częścią domu jak również w miejscach o dużej rotacji ludzi takich jak salony, banki, galerie handlowe, czy restauracje. Zawiasy przystosowane do otwierania pod kątem 180 stopni mogą być zamontowane bezpośrednio do ściany lub sufitu, bądź do szkła stanowiącego ściankę szklaną.

Drzwi szklane z ościeżnicą drewnianą

sprawdzą się zarówno w domu prywatnym jak i nowoczesnych biurach lub lokalach użytku publicznego. Stosowane przez nas systemy okuć umożliwiają montaż skrzydła całoszklanego w ościeżnicach drewnianych spełniając tym samym funkcję tradycyjnych drzwi ościeżnicowych.

Drzwi szklane z ościeżnicą aluminiową

idealnie pasują do biura, ale również świetnie sprawdzą się w pomieszczeniu domowym. Stosowane przez nas ościeżnice i okucia występują w wykończeniu anodowanym, INOX oraz czarnym. Na specjalne Państwa życzenie jesteśmy w stanie polakierować okucia na dowolny kolor RAL.

Drzwi szklane przesuwne

To idealne rozwiązanie w szczególności dla małych pomieszczeń, aby zaoszczędzić miejsce oraz optycznie je powiększyć. Systemy jakie posiadamy są łatwe w obsłudze, bardzo ciche, a także zapewniają estetyczny wygląd.

W swojej ofercie posiadamy dwa rodzaje systemów przesuwnych:
- szynowy mocowany do ściany lub do sufitu - posiada maskownicę ze stali nierdzewnej lub szkła lacobel;
- rurowy mocowany do ściany murowanej lub ścianki wykonanej ze szkła - system posiada widoczny mechanizm jezdny.

Dzięki nowoczesnej technologii, drzwi przesuwne mogą być wyposażone w specjalny mechanizm spowalniający otwieranie i zamykanie tafli szklanej, co gwarantuje komfort w użytkowaniu.

Skontaktuj się z nami!

731-730-730

Wybrane realizacje z kategorii drzwi

//